9 Ekim 2015 Cuma

Esra'nın Evi

Her ay olduğu gibi Ekim ayındada  yeni bir eve konuk olduk tabi öyle kameraları,mikrofonları alıp zili çalmadık :) teknolojiyi kullandık internetten yararlanıp ev gezmesi yaptık.

İnstagram sayesinde bir çok kişi tanıdım ve her geçen gün tanımaya devam ediyorum ama bazıları çok özel çok samimi çok sıcak onlardan biride Esra .

Esra'yı Tembelgiller olarak tanıyoruz bu yaz  balkonu ile karşımıza çıkmıştı sağolsun tüm evini bizimle paylaştı. Yazıyı daha fazla uzatmadan hadi gelin tembelgillerin evine geçelim.

 İlk olarak soluğu Mutfakta alıyoruz malum bayanların en dikkat çektiği yerdir mutfaklar . Esra'nın mutfağı oldukça sade farkındaysanız hiç bir fazlalık  yok. Sade ve Şık ;)

Mutfaktan çıkıp Soluğu oturma odasında alalım . Kırmızı fonlar ve abajur ilk dikkatimi çeken oldu.Nasıl güzel, nasıl uyumlu dimi?


Salonun sadeliği fonlarla hareketliliği çok güzel. Kahve mobilya kullanan biri olarak mavinin bu kadar yakışacağını hiç bilmezdim :)


Ütü odası denmiş buraya ütü odası ancak bu kadar güzel olabilir :)


 Sizi bilmem ama ben banyoya on üzerinden on veriyorum :) Banyoya açık rafı çok yakıştırdım .Ve o meşhur balkon instagramda bol bol resmi olan sunumların bol bol yer aldığı balkon işte burası :)Esra Diyor ki
Evimi döşerken dönemin modasını yansıtan bir ev değil,her döneme uygun zamansız bir ev oluşturmak istedim. Evde sık sık değişiklik yapmayı seviyorum bu yüzden mobilya,halı,perde gibi temel parçaları sade tutup kırlent,fon ve aksesuarlarla renk katmaya çalıştım. Böylece istediğim zaman bu renkli parçalarda değişiklik yapıp küçük bir maliyetle yepyeni görünüme ulaşabiliyorum...


Bu güzel evi bizimle paylaşıp blogumda yer vermemi sağlayan Esra'ya burdanda teşekkür ederim.
Esra'yı instagramda takip etmek isteyenler #tembelgiller profilinden ulaşabilirler. Bir sonraki ev gezmesinde görüşmek üzere.

İnstagram adresim #ozgenindunyasiii 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sample Text